Pronađeno
952
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.087 €/m²
9 soba
·
230 m²
Zlatibor
›
Okolne lokacije
10min
2min
35min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
2.519 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
1. sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.757 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/5 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/6 sprat
Zlatibor
›
Autobuska stanica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
3.150 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/6 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
6min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
2.529 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
3/6 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
openhouse.rs
3.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
3.056 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
2/6 sprat
Zlatibor
›
Centar
5min
4min
10min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Zlatibor
›
Centar
9min
2min
10min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.000 €
2.309 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/7 sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
2.140 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/1 sprat
Zlatibor
›
Palisad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.050 €
2.193 €/m²
Jednoiposoban
·
52 m²
·
7/7 sprat
Zlatibor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.500 €
2.199 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
7/7 sprat
Zlatibor
4min
6min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
2.083 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
3/5 sprat
Zlatibor
10min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.400 €
1.982 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
6/7 sprat
Zlatibor
4min
6min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.300 €
1.983 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
5/7 sprat
Zlatibor
4min
6min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.584 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
Zlatibor
›
Okolno mesto
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.583 €/m²
60 m²
·
Suteren
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
1/5 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.900 €
2.052 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/4 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
1.897 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Zlatibor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 42 od 48