Nekretnine u Palisad
75
Aktivnih oglasa
€1.955
Prosečna cena/m²
€2.125
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
10%
65%
24%
Dobra cena (10%)Prosečna (65%)Skupo (24%)
Oglasi
1.7k/2.2k€/m²
nekretnine
70.000 €
1.707 €/m²
Dvosoban·41 m²·1/6 sprat
Pogledaj na:
2.1k/2.2k€/m²
nekretnine
72.000 €
2.118 €/m²
Dvosoban·34 m²·2/6 sprat
Pogledaj na:
2.2k/2.2k€/m²
nekretnine
72.000 €
2.182 €/m²
Dvosoban·33 m²·5/6 sprat
Pogledaj na:
2.4k/2.2k€/m²
nekretnine
170.000 €
2.361 €/m²
Četvorosoban·72 m²·1/2 sprat
Pogledaj na:
3k/2.2k€/m²
nekretnine
200.000 €
2.985 €/m²
Četvorosoban·67 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Palisad?
Prosečna cena kvadrata u Palisad, Zlatibor iznosi €1.955/m². Medijana cena je €2.125/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Palisad?
Trenutno ima 75 aktivnih oglasa za nekretnine u Palisad, Zlatibor. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Palisad?
Od svih oglasa u Palisad: 10% ima dobru cenu (ispod medijane), 65% je oko proseka, a 24% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Palisad?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Palisad počinje od €54.400.
Sa kojih portala su oglasi za Palisad?
SviStanovi prikazuje oglase za Palisad sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.