Nekretnine u Đurkovac
35
Aktivnih oglasa
€2.163
Prosečna cena/m²
€2.333
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
Dobra cena (0%)Prosečna (9%)Skupo (3%)
Oglasi
1.9k/2.3k€/m²
nekretnine
65.000 €
1.912 €/m²
Dvosoban·34 m²·6/6 sprat
6min1min13min
Pogledaj na:
2.5k/2.3k€/m²
4zida
66.900 €
2.478 €/m²
Jednoiposoban·27 m²·Suteren
8min1min14min
Pogledaj na:
2.6k/2.3k€/m²
nekretnine
78.500 €
2.617 €/m²
Jednosoban·30 m²·2/4 sprat
Pogledaj na:
1.9k/2.3k€/m²
4zida
79.800 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban·42 m²·1/2 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Đurkovac?
Prosečna cena kvadrata u Đurkovac, Zlatibor iznosi €2.163/m². Medijana cena je €2.333/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Đurkovac?
Trenutno ima 35 aktivnih oglasa za nekretnine u Đurkovac, Zlatibor. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Đurkovac?
Od svih oglasa u Đurkovac: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 9% je oko proseka, a 3% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Đurkovac?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Đurkovac počinje od €48.900.
Sa kojih portala su oglasi za Đurkovac?
SviStanovi prikazuje oglase za Đurkovac sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.