Pronađeno
951
halooglasi
1.400.000 €
1.556 €/m²
900 m²
halooglasi
890.000 €
2.094 €/m²
425 m²
Zlatibor
›
Palisad
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.778 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
4/5 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
2.268 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
4/4 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.000 €
1.773 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.083 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
2/6 sprat
Zlatibor
›
Golija
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
2.657 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
5/8 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj na:
halooglasi
openhouse.rs
2.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.700 €
2.610 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.100 €
2.253 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
4/6 sprat
Zlatibor
›
Palisad
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
84.400 €
2.300 €/m²
Dvosoban
·
36.7 m²
·
4/10 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
48.555 €
1.916 €/m²
Jednosoban
·
25.34 m²
·
5/7 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/8 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.900 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/6 sprat
Zlatibor
›
Sloboda
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.500 €
2.598 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.900 €
2.783 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/9 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.500 €
1.839 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
1/4 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.759 €
3.300 €/m²
Dvosoban
·
40.23 m²
·
1/5 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
47.000 €
1.306 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/2 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.806 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Zlatibor
›
Golija
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.600 €
2.249 €/m²
Jednosoban
·
38.5 m²
·
3/4 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 48