Nekretnine u Sloboda
34
Aktivnih oglasa
€1.973
Prosečna cena/m²
€1.935
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
75%
25%
Dobra cena (0%)Prosečna (75%)Skupo (25%)
Oglasi
1.5k/1.9k€/m²
nekretnine
51.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban·34 m²·Suteren
Pogledaj na:
2k/1.9k€/m²
4zida
85.000 €
1.977 €/m²
Dvosoban·43 m²·Suteren
4min6min16min
Pogledaj na:
2.5k/1.9k€/m²
nekretnine
420.000 €
2.500 €/m²
Trosoban·168 m²·7/7 sprat
Pogledaj na:
1.5k/1.9k€/m²
nekretnine
57.200 €
1.546 €/m²
Jednosoban·37 m²·4/4 sprat
Pogledaj na:
1.6k/1.9k€/m²
4zida
68.500 €
1.557 €/m²
Jednoiposoban·44 m²·Suteren
Pogledaj na:
1.9k/1.9k€/m²
nekretnine
70.000 €
1.944 €/m²
Dvosoban·36 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Sloboda?
Prosečna cena kvadrata u Sloboda, Zlatibor iznosi €1.973/m². Medijana cena je €1.935/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Sloboda?
Trenutno ima 34 aktivnih oglasa za nekretnine u Sloboda, Zlatibor. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Sloboda?
Od svih oglasa u Sloboda: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 75% je oko proseka, a 25% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Sloboda?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Sloboda počinje od €51.000.
Sa kojih portala su oglasi za Sloboda?
SviStanovi prikazuje oglase za Sloboda sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.