Pronađeno
232
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.100 €
1.100 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/3 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
863
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
863 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
833 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Paraćin
›
11. Kongres
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.477 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
Paraćin
9min
2min
23min
Pogledaj oglas →
1k
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
6/6 sprat
Paraćin
›
Jagodnjak
10min
3min
16min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.326 €
1.213 €/m²
Dvoiposoban
·
86 m²
·
2/5 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
883
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
883 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
5/5 sprat
Paraćin
›
Centar
3min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
767 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
4/4 sprat
Paraćin
10min
5min
4min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.550 €
1.650 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.118 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/3 sprat
Paraćin
Pogledaj oglas →
900
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.700 €
900 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/7 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.000 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
3/3 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.500 €
988 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/3 sprat
Paraćin
›
7. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.500 €
944 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
1. sprat
Paraćin
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.098 €/m²
4.5 soba
·
164 m²
·
5/6 sprat
Paraćin
›
Centar
6min
4min
7min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.550 €
1.430 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
4/5 sprat
Paraćin
›
Centar
4zida
35.000 €
385 €/m²
91 m²
Paraćin
›
11. Kongres
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
347 €/m²
173 m²
Paraćin
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
6/6 sprat
Paraćin
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/6 sprat
Paraćin
›
Centar
5min
4min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 12