Nekretnine u Jagodnjak
6
Aktivnih oglasa
€792
Prosečna cena/m²
€927
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (100%)Prosečna (0%)Skupo (0%)
Oglasi
313/907€/m²
nekretnine
30.000 €
313 €/m²
Trosoban·96 m²·4/4 sprat
Pogledaj na:
947/907€/m²
nekretnine
142.000 €
947 €/m²
Četvorosoban·150 m²·6/6 sprat
2min3min16min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Jagodnjak?
Prosečna cena kvadrata u Jagodnjak, Paraćin iznosi €792/m². Medijana cena je €927/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Jagodnjak?
Trenutno ima 6 aktivnih oglasa za nekretnine u Jagodnjak, Paraćin. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Jagodnjak?
Od svih oglasa u Jagodnjak: 100% ima dobru cenu (ispod medijane), 0% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Jagodnjak?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Jagodnjak počinje od €30.000.
Sa kojih portala su oglasi za Jagodnjak?
SviStanovi prikazuje oglase za Jagodnjak sa sledećih portala: 4zida, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.