Nekretnine u Karađorđevo Brdo
9
Aktivnih oglasa
€744
Prosečna cena/m²
€425
Medijana cena/m²
Oglasi
136/568€/m²
nekretnine
31.000 €
136 €/m²
228 m²
13min28min33min
Pogledaj na:
367/568€/m²
nekretnine
44.000 €
367 €/m²
Trosoban·120 m²·1/2 sprat
Pogledaj na:
720/568€/m²
nekretnine
85.000 €
720 €/m²
118 m²
13min28min33min
Pogledaj na:
1.1k/568€/m²
nekretnine
110.000 €
1.146 €/m²
Trosoban·96 m²·1/1 sprat
13min28min33min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Karađorđevo Brdo?
Prosečna cena kvadrata u Karađorđevo Brdo, Paraćin iznosi €744/m². Medijana cena je €425/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Karađorđevo Brdo?
Trenutno ima 9 aktivnih oglasa za nekretnine u Karađorđevo Brdo, Paraćin. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Karađorđevo Brdo?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Karađorđevo Brdo počinje od €31.000.
Sa kojih portala su oglasi za Karađorđevo Brdo?
SviStanovi prikazuje oglase za Karađorđevo Brdo sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.