Pronađeno
894
4zida
26.000 €
963 €/m²
27 m²
·
5/5 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
649 €/m²
385 m²
Jagodina
›
Končarevo
12min
22min
Pogledaj oglas →
440
/
371
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
440 €/m²
91 m²
Jagodina
›
Kočino Selo
Pogledaj oglas →
300
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
300 €/m²
250 m²
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj oglas →
3
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
3 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Sarina Međa
4min
3min
15min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
6 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/6 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
3
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
3 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
5/7 sprat
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Aqua park
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
5 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
1/5 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
3
/
3
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160 €
3 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Tavrića Obori
Pogledaj oglas →
5
/
3
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
5 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Jagodina
›
Tavrića Obori
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
6min
3min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
3 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
6/6 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/7 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
6 €/m²
Troiposoban
·
102 m²
·
7/7 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
Prizemlje
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
438 €/m²
240 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Donje Štiplje
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
1/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
2/4 sprat
Jagodina
›
Levač
3min
2min
24min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 45