Nekretnine u Tavrića Obori
21
Aktivnih oglasa
€631
Prosečna cena/m²
€580
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
24%
Dobra cena (0%)Prosečna (24%)Skupo (0%)
Oglasi
475/824€/m²
nekretnine
95.000 €
475 €/m²
Trosoban·200 m²
Pogledaj na:
852/824€/m²
nekretnine
98.000 €
852 €/m²
Četvorosoban·115 m²·2/2 sprat
Pogledaj na:
nekretnine
115.000 €
371 €/m²
7 soba·310 m²·1/2 sprat
4min8min13min
Pogledaj na:
500/824€/m²
nekretnine
120.000 €
500 €/m²
9 soba·240 m²·4/4 sprat
Pogledaj na:
584/824€/m²
nekretnine
160.000 €
584 €/m²
7 soba·274 m²
Pogledaj na:
567/824€/m²
4zida
170.000 €
567 €/m²
6 soba·300 m²
3min8min12min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Tavrića Obori?
Prosečna cena kvadrata u Tavrića Obori, Jagodina iznosi €631/m². Medijana cena je €580/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Tavrića Obori?
Trenutno ima 21 aktivnih oglasa za nekretnine u Tavrića Obori, Jagodina. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Tavrića Obori?
Od svih oglasa u Tavrića Obori: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 24% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Tavrića Obori?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Tavrića Obori počinje od €95.000.
Sa kojih portala su oglasi za Tavrića Obori?
SviStanovi prikazuje oglase za Tavrića Obori sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.