Nekretnine u Rakitovo
7
Aktivnih oglasa
€669
Prosečna cena/m²
€607
Medijana cena/m²
Oglasi
435/607€/m²
nekretnine
27.000 €
435 €/m²
Trosoban·62 m²·Suteren
Pogledaj na:
667/607€/m²
nekretnine
80.000 €
667 €/m²
Trosoban·120 m²·2/2 sprat
8min4min
Pogledaj na:
460/607€/m²
nekretnine
80.000 €
460 €/m²
Četvorosoban·174 m²·2/2 sprat
Pogledaj na:
457/607€/m²
nekretnine
80.000 €
457 €/m²
Četvorosoban·175 m²·1/1 sprat
9min11min
Pogledaj na:
1.2k/607€/m²
nekretnine
140.000 €
1.207 €/m²
Dvosoban·116 m²·5/1 sprat
8min4min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Rakitovo?
Prosečna cena kvadrata u Rakitovo, Jagodina iznosi €669/m². Medijana cena je €607/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Rakitovo?
Trenutno ima 7 aktivnih oglasa za nekretnine u Rakitovo, Jagodina. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Rakitovo?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Rakitovo počinje od €27.000.
Sa kojih portala su oglasi za Rakitovo?
SviStanovi prikazuje oglase za Rakitovo sa sledećih portala: 4zida, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.