Pronađeno
894
4zida
98.500 €
500 €/m²
197 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Miloševo
9min
48min
Pogledaj oglas →
526
/
533
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.000 €
526 €/m²
19 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Voljavče
5min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
2.200 €/m²
25 m²
·
Suteren
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
2.100 €/m²
20 m²
Jagodina
›
Lozovik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
573 €/m²
279 m²
Jagodina
›
Strelište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
1.500 €/m²
18 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
275 €/m²
327 m²
Jagodina
›
Budžino Brdo
5min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.500 €
1.269 €/m²
13 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
9.900 €
707 €/m²
14 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Centar
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
800 €/m²
50 m²
4zida
60.000 €
600 €/m²
100 m²
Jagodina
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
315 €/m²
731 m²
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.846 €/m²
65 m²
4zida
59.000 €
1.283 €/m²
46 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
600 €/m²
100 m²
4zida
255.000 €
364 €/m²
700 m²
4zida
170.000 €
1.104 €/m²
154 m²
4zida
293.800 €
2.600 €/m²
113 m²
4zida
55.000 €
1.618 €/m²
34 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
9.000 €
563 €/m²
16 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 45