Nekretnine u Temerin - centar
11
Aktivnih oglasa
€998
Prosečna cena/m²
€1.438
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
73%
Dobra cena (0%)Prosečna (73%)Skupo (0%)
Oglasi
4zida
45.300 €
1.742 €/m²
Garsonjera·26 m²·5/5 sprat
5min1min2min7min
Pogledaj na:
1.2k/1.2k€/m²
4zida
175.100 €
1.191 €/m²
Troiposoban·147 m²
6min1min2min7min
Pogledaj na:
1.5k/1.2k€/m²
4zida
211.150 €
1.541 €/m²
Petosoban·137 m²
6min1min2min7min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Temerin - centar?
Prosečna cena kvadrata u Temerin - centar, Temerin iznosi €998/m². Medijana cena je €1.438/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Temerin - centar?
Trenutno ima 11 aktivnih oglasa za nekretnine u Temerin - centar, Temerin. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Temerin - centar?
Od svih oglasa u Temerin - centar: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 73% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Temerin - centar?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Temerin - centar počinje od €45.300.
Sa kojih portala su oglasi za Temerin - centar?
SviStanovi prikazuje oglase za Temerin - centar sa sledećih portala: 4zida. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.