Nekretnine u Mišeluk
11
Aktivnih oglasa
€2.515
Prosečna cena/m²
€2.493
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
91%
Dobra cena (0%)Prosečna (91%)Skupo (9%)
Oglasi
3k/2.5k€/m²
nekretnine
184.645 €
2.962 €/m²
Trosoban·62.34 m²·1/8 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Mišeluk?
Prosečna cena kvadrata u Mišeluk, Sremska Kamenica iznosi €2.515/m². Medijana cena je €2.493/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Mišeluk?
Trenutno ima 11 aktivnih oglasa za nekretnine u Mišeluk, Sremska Kamenica. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Mišeluk?
Od svih oglasa u Mišeluk: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 91% je oko proseka, a 9% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Mišeluk?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Mišeluk počinje od €80.020.
Sa kojih portala su oglasi za Mišeluk?
SviStanovi prikazuje oglase za Mišeluk sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.