Nekretnine u Selevac
2
Aktivnih oglasa
€642
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
4zida
150.000 €
915 €/m²
Petosoban·164 m²
5min5min6min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Selevac?
Trenutno ima 2 aktivnih oglasa za nekretnine u Selevac, Smederevska Palanka. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Selevac?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Selevac počinje od €37.000.
Sa kojih portala su oglasi za Selevac?
SviStanovi prikazuje oglase za Selevac sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.