Nekretnine u Jugovo Vikend Naselje
10
Aktivnih oglasa
€1.009
Prosečna cena/m²
€714
Medijana cena/m²
Oglasi
704/732€/m²
4zida
69.000 €
704 €/m²
Trosoban·98 m²
Pogledaj na:
483/732€/m²
4zida
69.000 €
483 €/m²
Petosoban·143 m²
Pogledaj na:
732/732€/m²
4zida
150.000 €
732 €/m²
6 soba·205 m²
Pogledaj na:
2.6k/732€/m²
4zida
323.600 €
2.568 €/m²
Trosoban·126 m²
7min44min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Jugovo Vikend Naselje?
Prosečna cena kvadrata u Jugovo Vikend Naselje, Smederevo iznosi €1.009/m². Medijana cena je €714/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Jugovo Vikend Naselje?
Trenutno ima 10 aktivnih oglasa za nekretnine u Jugovo Vikend Naselje, Smederevo. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Jugovo Vikend Naselje?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Jugovo Vikend Naselje počinje od €45.000.
Sa kojih portala su oglasi za Jugovo Vikend Naselje?
SviStanovi prikazuje oglase za Jugovo Vikend Naselje sa sledećih portala: 4zida. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.