Nekretnine u Erdevik
11
Aktivnih oglasa
€540
Prosečna cena/m²
€444
Medijana cena/m²
Oglasi
613/500€/m²
4zida
63.800 €
613 €/m²
Petosoban·104 m²·Prizemlje
7min25min45min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Erdevik?
Prosečna cena kvadrata u Erdevik, Šid iznosi €540/m². Medijana cena je €444/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Erdevik?
Trenutno ima 11 aktivnih oglasa za nekretnine u Erdevik, Šid. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Erdevik?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Erdevik počinje od €22.000.
Sa kojih portala su oglasi za Erdevik?
SviStanovi prikazuje oglase za Erdevik sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, realhouse.rs. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.