Pronađeno
952
halooglasi
250.000 €
2.778 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Zlatibor
›
Okolno mesto
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.400 €
1.600 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
6/6 sprat
Zlatibor
›
25. maj
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.000 €
2.725 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/6 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
openhouse.rs
84.000 €
2.211 €/m²
38 m²
Zlatibor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.368 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
3/7 sprat
Zlatibor
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
1.320 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Zlatibor
›
Sloboda
4min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.000 €
2.517 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
5/6 sprat
Zlatibor
10min
1min
5min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
2.368 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
3/8 sprat
Zlatibor
›
Palisad
Pogledaj oglas →
2k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.500 €
2.043 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270 €
10 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/8 sprat
Zlatibor
›
Autobuska stanica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Prizemlje
Zlatibor
›
Palisad
8min
1min
14min
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130 €
4 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/1 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.927 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/5 sprat
Zlatibor
›
Karaula
4min
6min
15min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
2.216 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
4/6 sprat
Zlatibor
›
Centar
1min
4min
10min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.900 €
2.300 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
5/6 sprat
Zlatibor
›
Palisad
7min
5min
13min
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
3/5 sprat
Zlatibor
›
Palisad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.200 €
1.760 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Zlatibor
6min
13min
21min
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
1. sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
2.325 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 41 od 48