Pronađeno
951
halooglasi
190.000 €
1.310 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Zlatibor
›
Sunčani breg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420.000 €
977 €/m²
Petosoban
·
430 m²
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.786 €/m²
Dvoiposoban
·
84 m²
Zlatibor
›
Čigota
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
124.000 €
1.550 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Zlatibor
›
Jezero
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.974 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
Zlatibor
›
Golija
Pogledaj oglas →
979
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
979 €/m²
Četvorosoban
·
194 m²
·
7/7 sprat
Zlatibor
›
Obudojevica
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
2.140 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
4/5 sprat
Zlatibor
›
Golija
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
2.481 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
3/3 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.679 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/6 sprat
Zlatibor
›
Đurkovac
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.500 €
2.318 €/m²
33 m²
·
Suteren
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.795 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/5 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.763 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/11 sprat
Zlatibor
›
Centar
4zida
109.900 €
1.067 €/m²
Dvosoban
·
103 m²
·
Prizemlje
Zlatibor
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.875 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Zlatibor
›
Zova
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
1.805 €/m²
Trosoban
·
41 m²
·
3/5 sprat
Zlatibor
›
Palisad
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.212 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
Suteren
Zlatibor
›
Centar
5min
1min
4min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.049 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/5 sprat
Zlatibor
›
Palisad
9min
5min
19min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
2.205 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
Suteren
Zlatibor
›
Centar
5min
1min
4min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/12 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.380 €
1.984 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
5/6 sprat
Zlatibor
11min
24min
34min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 48