Pronađeno
66
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.900 €
2.300 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
5/6 sprat
Zlatibor
›
Palisad
7min
5min
13min
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
3/5 sprat
Zlatibor
›
Palisad
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
2.140 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/1 sprat
Zlatibor
›
Palisad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380.000 €
1.652 €/m²
6 soba
·
230 m²
Zlatibor
›
Palisad
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000.000 €
2.174 €/m²
920 m²
Zlatibor
›
Palisad
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.400 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/6 sprat
Zlatibor
›
Palisad
4min
4min
18min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 4