Pronađeno
1.947
oglasa
Sačuvaj pretragu
636
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
636 €/m²
Četvorosoban
·
225 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
789
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
789 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
185 €/m²
16 soba
·
860 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
339
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
339 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
619
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
619 €/m²
63 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
841
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
841 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
Suteren
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
600
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
600 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
4min
3min
6min
4min
Pogledaj oglas →
455
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
455 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
804
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
804 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
272
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
272 €/m²
Dvosoban
·
125 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
131
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
131 €/m²
7 soba
·
244 m²
Subotica
›
Bački Vinogradi
Pogledaj oglas →
605
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
605 €/m²
Trosoban
·
157 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
915
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
915 €/m²
Petosoban
·
164 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
455
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
455 €/m²
176 m²
Subotica
›
Željezničko Naselje
Pogledaj oglas →
491
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
491 €/m²
55 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
852
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
852 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
Suteren
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
863
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
863 €/m²
Petosoban
·
249 m²
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
418
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
418 €/m²
Dvosoban
·
134 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
728
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
728 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
732
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
732 €/m²
6 soba
·
198 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 98