Pronađeno
1.947
halooglasi
1.100.000 €
1.327 €/m²
829 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
920.000 €
409 €/m²
2250 m²
Subotica
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
880.000 €
1.062 €/m²
829 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
839 €/m²
155 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
510.000 €
307 €/m²
1659 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
76.481 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
44.99 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.250 €
3 €/m²
2500 m²
Subotica
›
Đurđin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
8 €/m²
200 m²
Subotica
›
Čantavir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
8 €/m²
400 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
8 €/m²
182 m²
Subotica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
4 €/m²
480 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
4 €/m²
200 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.2k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
660.000 €
2.200 €/m²
6 soba
·
300 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.3k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.264 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
3.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
520.000 €
3.270 €/m²
Četvorosoban
·
159 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
887
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
887 €/m²
Trosoban
·
93 m²
4zida
49.500 €
278 €/m²
6 soba
·
178 m²
Subotica
›
Verušić
Pogledaj oglas →
754
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
754 €/m²
7 soba
·
285 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
975
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
975 €/m²
Petosoban
·
118 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 98