Pronađeno
125
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
73.000 €
2.607 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
190.100 €
2.677 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
371.000 €
2.222 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
262.750 €
2.825 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
198.275 €
2.793 €/m²
Četvorosoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
352.775 €
3.297 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Popovica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280.980 €
2.266 €/m²
Petosoban
·
124 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
219.440 €
2.709 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.690 €
2.214 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
344.000 €
2.493 €/m²
Petosoban
·
138 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.550 €
2.719 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
276.700 €
2.493 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
139.410 €
2.213 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
Prizemlje
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
174.980 €
2.215 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
99.340 €
2.838 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
Prizemlje
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.050 €
2.859 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Prizemlje
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.850 €
2.719 €/m²
Jednosoban
·
41.5 m²
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
277.580 €
2.832 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
291.860 €
3.172 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230.000 €
2.396 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 7