Pronađeno
11
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
344.000 €
2.493 €/m²
Petosoban
·
138 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.550 €
2.719 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
276.700 €
2.493 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.850 €
2.719 €/m²
Jednosoban
·
41.5 m²
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
224.500 €
2.494 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
184.645 €
2.962 €/m²
Trosoban
·
62.34 m²
·
1/8 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
121.310 €
2.462 €/m²
Dvosoban
·
49.28 m²
·
1/4 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.020 €
2.523 €/m²
Garsonjera
·
31.71 m²
·
4/4 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
238.650 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
105.32 m²
·
4/4 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
184.385 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
81.37 m²
·
4/4 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
199.650 €
2.266 €/m²
Trosoban
·
88.1 m²
·
4/4 sprat
Sremska Kamenica
›
Mišeluk