Pronađeno
204
4zida
150.000 €
1.744 €/m²
86 m²
·
Suteren
Sokobanja
Pogledaj oglas →
833
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
833 €/m²
120 m²
·
Prizemlje
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
722
/
539
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
722 €/m²
54 m²
Sokobanja
›
Vrmdža
Pogledaj oglas →
305
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
305 €/m²
Petosoban
·
210 m²
Sokobanja
›
Resnik
Pogledaj oglas →
583
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
583 €/m²
Trosoban
·
48 m²
Sokobanja
›
Resnik
Pogledaj oglas →
279
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
279 €/m²
240 m²
Sokobanja
›
Resnik
12min
44min
Pogledaj oglas →
6.6k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
389.000 €
6.593 €/m²
59 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
594 €/m²
320 m²
Sokobanja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
867 €/m²
6 soba
·
300 m²
Sokobanja
Pogledaj oglas →
225
/
539
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
225 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Sokobanja
›
Vrmdža
Pogledaj oglas →
644
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
644 €/m²
Četvorosoban
·
233 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.159 €/m²
6 soba
·
138 m²
Sokobanja
Pogledaj oglas →
1.6k
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
50 m²
Sokobanja
›
Resnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
761 €/m²
92 m²
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.400 €/m²
Trosoban
·
50 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.500 €
1.258 €/m²
33 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
233 €/m²
129 m²
Sokobanja
›
Dugo Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
706 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
Sokobanja
›
Sesalac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
875 €/m²
80 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Trubarevac
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
364 €/m²
Jednosoban
·
165 m²
Sokobanja
›
Dugo Polje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 11