Pronađeno
204
halooglasi
102.500 €
2.500 €/m²
41 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
1.755 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.000 €
2.059 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
2/2 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
2.097 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
2/2 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
2.083 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/2 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.000 €
27 €/m²
150 m²
Sokobanja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
1.511 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5. sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.800 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.000 €
1.591 €/m²
Garsonjera
·
26.4 m²
·
4/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
59.900 €
1.693 €/m²
Četvorosoban
·
35.38 m²
·
4/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.600 €
2.400 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.930 €
1.906 €/m²
Jednoiposoban
·
37.22 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.900 €
1.468 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
4/4 sprat
Sokobanja
›
Čair
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.200 €
1.650 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
2/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
1.579 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.517 €/m²
145 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
957 €/m²
470 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
342.000 €
1.900 €/m²
180 m²
4zida
470.000 €
701 €/m²
670 m²
·
1/1 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 11