Pronađeno
75
halooglasi
9.500 €
138 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Šid
›
Gibarac
Pogledaj oglas →
594
/
483
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.600 €
594 €/m²
Petosoban
·
208 m²
Šid
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
76
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
22.000 €
76 €/m²
Petosoban
·
288 m²
Šid
›
Erdevik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.600 €
468 €/m²
Petosoban
·
397 m²
Šid
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
650 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Šid
›
Naselje Istok
Pogledaj oglas →
285
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
realhouse.rs
37.000 €
285 €/m²
Dvosoban
·
130 m²
Šid
›
Erdevik
Pogledaj oglas →
565
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
565 €/m²
6 soba
·
164 m²
Šid
›
Erdevik
18min
44min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretninekrusevac.rs
41.000 €
304 €/m²
Dvosoban
·
135 m²
Šid
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
206.000 €
858 €/m²
Trosoban
·
240 m²
Šid
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
200 m²
Šid
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
390.000 €
746 €/m²
10 soba
·
523 m²
·
3. sprat
Šid
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
102.750 €
5 €/m²
18729 m²
Šid
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
92.000 €
99 €/m²
10 soba
·
928 m²
Šid
Pogledaj oglas →
2.1k
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
2.128 €/m²
Četvorosoban
·
235 m²
Šid
›
Erdevik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
522 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Šid
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 4