Pronađeno
11
oglasa
Sačuvaj pretragu
500
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
500 €/m²
Jednosoban
·
100 m²
Šid
›
Erdevik
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
613
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.800 €
613 €/m²
Petosoban
·
104 m²
·
Prizemlje
Šid
›
Erdevik
7min
25min
45min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
400
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Šid
›
Erdevik
Pogledaj oglas →
444
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
444 €/m²
90 m²
Šid
›
Erdevik
7min
25min
45min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.500 €
738 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/3 sprat
Šid
›
Erdevik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
16 €/m²
Četvorosoban
·
2200 m²
Šid
›
Erdevik
Pogledaj oglas →
176
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
36.750 €
176 €/m²
4.5 soba
·
209 m²
Šid
›
Erdevik
Pogledaj oglas →
76
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
22.000 €
76 €/m²
Petosoban
·
288 m²
Šid
›
Erdevik
Pogledaj oglas →
285
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
realhouse.rs
37.000 €
285 €/m²
Dvosoban
·
130 m²
Šid
›
Erdevik
Pogledaj oglas →
565
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
565 €/m²
6 soba
·
164 m²
Šid
›
Erdevik
18min
44min
25min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
2.128 €/m²
Četvorosoban
·
235 m²
Šid
›
Erdevik