Pronađeno
75
4zida
77.250 €
155 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Šid
6min
21min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
489 €/m²
Dvosoban
·
92 m²
Šid
›
Bačinci
6min
35min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
336 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
Šid
›
Vašica
1min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.047 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Šid
›
Kukujevci
4min
8min
Pogledaj oglas →
325
/
725
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
325 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Šid
›
Morović
5min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
612 €/m²
Dvosoban
·
85 m²
Šid
6min
15min
20min
Pogledaj oglas →
500
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
500 €/m²
Jednosoban
·
100 m²
Šid
›
Erdevik
4zida
87.500 €
625 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Šid
4min
5min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
556 €/m²
Trosoban
·
117 m²
Šid
5min
13min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
545 €/m²
Trosoban
·
123 m²
Šid
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
650 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Šid
6min
21min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
773 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Šid
5min
3min
7min
Pogledaj oglas →
274
/
725
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
274 €/m²
Petosoban
·
164 m²
Šid
›
Morović
4min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
613
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.800 €
613 €/m²
Petosoban
·
104 m²
·
Prizemlje
Šid
›
Erdevik
7min
25min
45min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
725
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.125 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Šid
›
Morović
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
400
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Šid
›
Erdevik
Pogledaj oglas →
444
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
444 €/m²
90 m²
Šid
›
Erdevik
7min
25min
45min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
6 €/m²
170 m²
Šid
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
1.442 €/m²
250 m²
Šid
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
1.000 €/m²
550 m²
·
3. sprat
Šid
4min
3min
4min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4