Pronađeno
239
4zida
1.990.000 €
421 €/m²
4724 m²
Ruma
›
Klenak
4zida
46.000 €
648 €/m²
71 m²
·
Suteren
Ruma
›
Kraljevci
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
2.476 €/m²
105 m²
·
Suteren
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
915 €/m²
164 m²
4zida
950.000 €
941 €/m²
1010 m²
Ruma
3min
30min
17min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
318.270 €
2.720 €/m²
117 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
889 €/m²
45 m²
·
Suteren
Ruma
4min
12min
5min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.385 €/m²
65 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
714 €/m²
350 m²
·
Suteren
Ruma
5min
27min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.131 €/m²
176 m²
·
Suteren
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
103 €/m²
Petosoban
·
340 m²
Ruma
›
Buđanovci
Pogledaj oglas →
852
/
852
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
852 €/m²
Trosoban
·
270 m²
Ruma
›
Putinci
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
1.109 €/m²
6 soba
·
221 m²
Ruma
›
Centar
4min
25min
7min
16min
4zida
180.000 €
563 €/m²
10 soba
·
320 m²
Ruma
1min
16min
7min
8min
Pogledaj na:
4zida
nekretnineapartman.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
303 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Ruma
›
Donji Petrovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
333 €/m²
Četvorosoban
·
51 m²
Ruma
›
Buđanovci
Pogledaj oglas →
944
/
852
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
944 €/m²
251 m²
·
1/1 sprat
Ruma
›
Putinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
567 €/m²
7 soba
·
120 m²
Ruma
›
Platičevo
20min
38min
Pogledaj oglas →
644
/
852
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
644 €/m²
Trosoban
·
104 m²
Ruma
›
Putinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.823 €/m²
Petosoban
·
96 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 12