Pronađeno
239
halooglasi
295.000 €
656 €/m²
450 m²
Ruma
›
Hrtkovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
7.000.000 €
765 €/m²
9156 m²
Ruma
›
Industrijska zona
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.600.000 €
1.616 €/m²
990 m²
·
1. sprat
Ruma
›
Tivol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
453.200 €
3.745 €/m²
121 m²
Ruma
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
124.200 €
1.854 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/6 sprat
Ruma
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
174.400 €
1.550 €/m²
Trosoban
·
112.5 m²
·
6/6 sprat
Ruma
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.900 €
3 €/m²
2500 m²
·
1. sprat
Ruma
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.100 €
10 €/m²
209 m²
·
Suteren
Ruma
4min
4min
3min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
11 €/m²
110 m²
·
Prizemlje
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
2 €/m²
200 m²
·
Suteren
Ruma
›
Nikinci
3min
5min
4zida
500 €
6 €/m²
80 m²
·
1. sprat
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
780 €
10 €/m²
78 m²
·
Suteren
Ruma
6min
9min
4min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
6.000 €
13 €/m²
459 m²
·
6/7 sprat
Ruma
6min
8min
4min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.172 €
3 €/m²
4724 m²
Ruma
›
Klenak
6min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
5 €/m²
700 m²
Ruma
4min
7min
10min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.375 €/m²
40 m²
·
3/4 sprat
Ruma
›
Centar
10min
25min
4zida
412.000 €
1.056 €/m²
390 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
1.000 €/m²
17 m²
·
1. sprat
Ruma
5min
1min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600.000 €
727 €/m²
2200 m²
Ruma
›
Centar
4zida
1.700.000 €
943 €/m²
1802 m²
·
Suteren
Ruma
›
Centar
9min
32min
25min
28min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 1 od 12