Pronađeno
27
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
57.000 €
1.163 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
Požarevac
›
Čačalica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
508 €/m²
6 soba
·
295 m²
Požarevac
›
Filipa Kljajića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
95.000 €
397 €/m²
10 soba
·
239 m²
Požarevac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.000 €
593 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Požarevac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
8.800 €
5 €/m²
Dvosoban
·
1620 m²
Požarevac
›
Varoške utrine
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
127.000 €
1.198 €/m²
Petosoban
·
106 m²
Požarevac
›
Prote Mateje
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
509 €/m²
55 m²
Požarevac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2