Pronađeno
27
halooglasi
720.000 €
2.057 €/m²
350 m²
·
2. sprat
Požarevac
›
Bratinac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
430 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Požarevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
6 €/m²
84 m²
Požarevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
10 €/m²
100 m²
Požarevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.000 €
444 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Požarevac
4min
24min
41min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
441 €/m²
6 soba
·
295 m²
Požarevac
›
Centar
4min
12min
22min
4zida
70.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Požarevac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
8 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
4/5 sprat
Požarevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Požarevac
›
Petrovački put
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
833 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/3 sprat
Požarevac
›
Kostolac (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.458 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Požarevac
›
Bubušinac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
917 €/m²
120 m²
Požarevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Požarevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
4/5 sprat
Požarevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.000 €
1.763 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/5 sprat
Požarevac
5min
5min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
538 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Požarevac
›
Čačalica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.131 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Požarevac
›
Varoško Brdo
5min
12min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
1.524 €/m²
21 m²
·
Suteren
Požarevac
3min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
692 €/m²
10 soba
·
260 m²
Požarevac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
172 €/m²
16 soba
·
465 m²
Požarevac
›
Varoško Brdo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2