Pronađeno
141
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
100.810 €
2.016 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
111.460 €
2.654 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
Petrovaradin
›
Novi majur
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.400 €
2.081 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
2/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
107.530 €
2.151 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
94.830 €
2.258 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/1 sprat
Petrovaradin
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
139.100 €
1.806 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
5/6 sprat
Petrovaradin
›
Blok 8
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
222.070 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
175.100 €
2.135 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
1/3 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
56.650 €
1.770 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.480 €
2.578 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
2/4 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
122.500 €
2.311 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Sadovi
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
275.000 €
3.090 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
Prizemlje
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
89.610 €
1.948 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
Petrovaradin
›
Blok 8
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
137.800 €
2.336 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
2/4 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
199.280 €
3.321 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/3 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
161.760 €
2.568 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/4 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
74.160 €
2.060 €/m²
Trosoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
532.000 €
3.500 €/m²
Petosoban
·
152 m²
·
4/4 sprat
Petrovaradin
›
Vojvode Putnika
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
74.160 €
2.060 €/m²
Trosoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
105.000 €
1.694 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Petrovaradin
›
Blok 8
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 8