Nekretnine u Mišeluk
13
Aktivnih oglasa
€2.406
Prosečna cena/m²
€2.568
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
23%
69%
Dobra cena (23%)Prosečna (69%)Skupo (8%)
Oglasi
2k/2.6k€/m²
nekretnine
155.530 €
1.994 €/m²
Trosoban·78 m²·2/4 sprat
5min4min5min16min
Pogledaj na:
2k/2.6k€/m²
nekretnine
225.570 €
1.979 €/m²
Petosoban·114 m²·1/3 sprat
5min4min5min16min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Mišeluk?
Prosečna cena kvadrata u Mišeluk, Petrovaradin iznosi €2.406/m². Medijana cena je €2.568/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Mišeluk?
Trenutno ima 13 aktivnih oglasa za nekretnine u Mišeluk, Petrovaradin. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Mišeluk?
Od svih oglasa u Mišeluk: 23% ima dobru cenu (ispod medijane), 69% je oko proseka, a 8% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Mišeluk?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Mišeluk počinje od €97.340.
Sa kojih portala su oglasi za Mišeluk?
SviStanovi prikazuje oglase za Mišeluk sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.