Pronađeno
141
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
95.430 €
1.801 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
49.650 €
1.773 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
Petrovaradin
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
43.470 €
1.499 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
Petrovaradin
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
77.250 €
2.575 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/3 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
77.250 €
2.575 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/3 sprat
Petrovaradin
›
Podgrađe
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
463.500 €
3.459 €/m²
Petosoban
·
134 m²
·
2/2 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
77.250 €
2.575 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/3 sprat
Petrovaradin
›
Bukovački plato
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
128.950 €
2.080 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
1/1 sprat
Petrovaradin
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
38.580 €
1.837 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
Petrovaradin
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
73.440 €
1.708 €/m²
Trosoban
·
43 m²
Petrovaradin
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
1.410 €/m²
Trosoban
·
39 m²
Petrovaradin
›
Alibegovac
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.480 €
2.060 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/1 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
115.900 €
3.219 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1/4 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
177.600 €
1.910 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
194.670 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Petrovaradin
›
Stari majur
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.350 €
2.018 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
3/4 sprat
Petrovaradin
›
Blok 8
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
109.830 €
2.890 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
2.116 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Petrovaradin
›
Gradić
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
143.240 €
2.604 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
2/4 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
124.150 €
2.822 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 8