Pronađeno
232
4zida
90.000 €
168 €/m²
536 m²
Paraćin
›
11. Kongres
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
155 €/m²
161 m²
Paraćin
›
Plana
Pogledaj oglas →
548
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
548 €/m²
73 m²
Paraćin
›
Dankovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
283 €/m²
389 m²
Paraćin
›
Karađorđevo Brdo
11min
28min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
909 €/m²
44 m²
·
1/2 sprat
Paraćin
3min
5min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
1 €/m²
600 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
3 €/m²
60 m²
Paraćin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.000 €
285 €/m²
Petosoban
·
330 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
750 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Paraćin
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.595 €
1.515 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Paraćin
›
Centar
5min
1min
16min
Pogledaj oglas →
792
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
792 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
3/1 sprat
Paraćin
›
Centar
3min
1min
10min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.433 €
1.222 €/m²
Dvoiposoban
·
92 m²
·
1/6 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.667 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
5/6 sprat
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.000 €/m²
Dvoiposoban
·
78 m²
Paraćin
›
Gloždak
4min
4min
25min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.200 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Paraćin
›
Centar
5min
1min
16min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.071 €/m²
Trosoban
·
56 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
914 €/m²
Trosoban
·
58 m²
Paraćin
Pogledaj oglas →
696
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
696 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
4/5 sprat
Paraćin
›
Centar
10min
4min
5min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
1.600 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
907
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
907 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/2 sprat
Paraćin
›
Jagodnjak
4min
1min
20min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 12