Pronađeno
232
4zida
18.000 €
300 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Paraćin
Pogledaj oglas →
568
/
568
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
568 €/m²
118 m²
Paraćin
›
Karađorđevo Brdo
4min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
129 €/m²
6 soba
·
504 m²
Paraćin
Pogledaj oglas →
730
/
527
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
730 €/m²
281 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
612
/
612
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
612 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Paraćin
›
Centar
Pogledaj oglas →
938
/
527
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
938 €/m²
Petosoban
·
128 m²
Paraćin
›
Gloždak
6min
2min
31min
Pogledaj oglas →
432
/
527
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
432 €/m²
185 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
422 €/m²
Dvosoban
·
308 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
683 €/m²
8 soba
·
293 m²
Paraćin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
300 €/m²
Četvorosoban
·
600 m²
Paraćin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
429 €/m²
Četvorosoban
·
163 m²
Paraćin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
591 €/m²
Dvosoban
·
110 m²
Paraćin
›
Grza
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
204 €/m²
368 m²
Paraćin
›
Popovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
283 €/m²
Četvorosoban
·
230 m²
Paraćin
›
Tekija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
270 €/m²
333 m²
Paraćin
›
Šavac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
637 €/m²
Dvosoban
·
102 m²
Paraćin
Pogledaj oglas →
429
/
527
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
429 €/m²
163 m²
Paraćin
›
Gloždak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
398 €/m²
6 soba
·
427 m²
Paraćin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
508 €/m²
59 m²
·
Suteren
Paraćin
›
7. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
182 €/m²
329 m²
Paraćin
›
Gloždak
3min
4min
25min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 12