Pronađeno
1.191
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
2.071 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.225 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
64.7 m²
·
3/5 sprat
Pančevo
›
Kotež 1
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.800 €
1.400 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
1.264 €/m²
Petosoban
·
182 m²
Pančevo
›
Kačarevo
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
117.000 €
1.828 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
6/8 sprat
Pančevo
›
Strelište
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
102.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.720 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
63.84 m²
·
2/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
1.100 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
224.500 €
556 €/m²
Petosoban
·
404 m²
Pančevo
›
Strelište
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.000 €
2.098 €/m²
Trosoban
·
63.38 m²
·
3/5 sprat
Pančevo
›
Donji Grad
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.415 €
2.310 €/m²
Dvosoban
·
42.17 m²
·
2/5 sprat
Pančevo
›
Donji Grad
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.780 €
1.750 €/m²
Dvoiposoban
·
58.16 m²
·
2/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.800 €
1.800 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
1/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.837 €
1.750 €/m²
Troiposoban
·
73.05 m²
·
2/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.097 €
1.750 €/m²
Četvorosoban
·
85.77 m²
·
1/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
2.348 €/m²
Četvorosoban
·
66 m²
Pančevo
›
Tesla
Pogledaj oglas →
382
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
382 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
1.283 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Pančevo
›
Topola
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.000 €
1.582 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
1/4 sprat
Pančevo
›
Vršačka
4min
6min
8min
19min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 43 od 60