Nekretnine u Kotež 1
61
Aktivnih oglasa
€1.506
Prosečna cena/m²
€1.914
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
13%
82%
Dobra cena (13%)Prosečna (82%)Skupo (4%)
Oglasi
5/6€/m²
4zida
350 €
5 €/m²
Trosoban·65 m²·1/4 sprat
7min1min4min21min
Pogledaj na:
1.5k/1.9k€/m²
4zida
190.000 €
1.462 €/m²
Četvorosoban·130 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
1.8k/1.9k€/m²
4zida
179.520 €
1.760 €/m²
Trosoban·102 m²·4/4 sprat
Pogledaj na:
1.9k/1.9k€/m²
nekretnine
119.695 €
1.850 €/m²
Dvosoban·64.7 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
2k/1.9k€/m²
nekretnine
95.492 €
1.950 €/m²
Jednosoban·48.97 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
2.3k/1.9k€/m²
nekretnine
66.056 €
2.300 €/m²
Garsonjera·28.72 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Kotež 1?
Prosečna cena kvadrata u Kotež 1, Pančevo iznosi €1.506/m². Medijana cena je €1.914/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Kotež 1?
Trenutno ima 61 aktivnih oglasa za nekretnine u Kotež 1, Pančevo. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Kotež 1?
Od svih oglasa u Kotež 1: 13% ima dobru cenu (ispod medijane), 82% je oko proseka, a 4% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Kotež 1?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Kotež 1 počinje od €48.000.
Sa kojih portala su oglasi za Kotež 1?
SviStanovi prikazuje oglase za Kotež 1 sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.