Pronađeno
1.191
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.000 €
1.930 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Pančevo
›
Donji Grad
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.000 €
1.596 €/m²
Jednoiposoban
·
52 m²
Pančevo
›
Kotež 2
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.680 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
52.6 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Gornji Grad Margita
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.000 €
1.641 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/3 sprat
Pančevo
›
Strelište
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
76.986 €
2.081 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/4 sprat
Pančevo
›
Donji Grad
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.682 €
1.942 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.589 €
2.100 €/m²
Dvosoban
·
44.09 m²
·
5/5 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.000 €
2.189 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Mladost
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.607 €/m²
Jednoiposoban
·
56 m²
·
3/5 sprat
Pančevo
›
Kotež 2
Pogledaj oglas →
929
/
900
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
929 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Pančevo
›
Kudeljarski Nasip
Pogledaj oglas →
729
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
729 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
680
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
680 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
1.004 €/m²
Petosoban
·
229 m²
Pančevo
›
Misa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
2.148 €/m²
Trosoban
·
135 m²
·
4/4 sprat
Pančevo
›
Braće Jerković
Pogledaj oglas →
933
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
933 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Pančevo
›
Dolovo
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
7 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Pančevo
›
Misa
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
4 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
1/1 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Misa
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
3. sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
13 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 42 od 60