Pronađeno
1.191
4zida
650 €
6 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Pančevo
›
Starčevo
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
8 €/m²
264 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
91.000 €
1.655 €/m²
Jednoiposoban
·
55 m²
·
2/8 sprat
Pančevo
›
Kotež 2
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
2.125 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Misa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
9.600 €
800 €/m²
12 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
20.000 €
870 €/m²
23 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.000 €
923 €/m²
13 m²
Pančevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
9.500 €
792 €/m²
12 m²
·
1/4 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.000 €
750 €/m²
16 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
7.000 €
636 €/m²
11 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
27.000 €
1.500 €/m²
18 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
417 €/m²
Petosoban
·
312 m²
Pančevo
›
Kačarevo
Pogledaj oglas →
760
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.000 €
760 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Pančevo
›
Karaula
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
1.573 €/m²
Trosoban
·
124 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Pančevo
›
Kačarevo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.071 €/m²
Petosoban
·
140 m²
Pančevo
›
Jabuka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
1.409 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Pančevo
›
Tesla
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.000 €
1.426 €/m²
Trosoban
·
61 m²
Pančevo
›
Sodara
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
1.083 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Pančevo
›
Misa
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
1.522 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Strelište
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 41 od 60