Pronađeno
1.188
4zida
150.000 €
1.027 €/m²
146 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
2.286 €/m²
21 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Kotež 1
4min
3min
4min
13min
4zida
112.000 €
626 €/m²
179 m²
Pančevo
›
Utvina Kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.675 €/m²
197 m²
Pančevo
›
Misa
10min
7min
4zida
150.000 €
1.667 €/m²
90 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Sodara
6min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
1.027 €/m²
37 m²
4zida
99.000 €
1.456 €/m²
68 m²
·
1/4 sprat
Pančevo
›
Centar
4min
2min
2min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
227.140 €
1.992 €/m²
114 m²
·
1/5 sprat
Pančevo
›
Centar
4min
3min
7min
13min
4zida
151.800 €
2.169 €/m²
70 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Centar
1min
3min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.150.000 €
2.158 €/m²
533 m²
Pančevo
›
Mladost
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
645.000 €
1.344 €/m²
480 m²
Pančevo
›
Misa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
398 €/m²
1131 m²
Pančevo
›
Glogonj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800.000 €
941 €/m²
850 m²
Pančevo
›
Centar
2min
6min
5min
35min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650.000 €
663 €/m²
980 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Centar
6min
4min
4min
19min
4zida
270.000 €
707 €/m²
382 m²
4zida
645.000 €
1.344 €/m²
480 m²
Pančevo
›
Misa Vinogradi
5min
3min
4min
30min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.413 €/m²
92 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Vojlovica
6min
1min
13min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
521 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
Pančevo
›
Strelište
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
575
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.000 €
575 €/m²
6 soba
·
273 m²
Pančevo
›
Starčevo
6min
3min
5min
18min
4zida
340.000 €
902 €/m²
Petosoban
·
377 m²
Pančevo
›
Starčevo
10min
7min
9min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 60