Pronađeno
35
halooglasi
16.000 €
66 €/m²
Četvorosoban
·
244 m²
Odžaci
›
Bogojevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
11.000 €
118 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Odžaci
›
Bogojevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
20.000 €
167 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Odžaci
›
Bogojevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.000 €
388 €/m²
Trosoban
·
103 m²
Odžaci
›
Bogojevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
38.000 €
299 €/m²
Trosoban
·
127 m²
Odžaci
›
Bački Gračac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
15.000 €
49 €/m²
Trosoban
·
306 m²
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
18.000 €
143 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Odžaci
›
Bogojevo
Pogledaj oglas →
818
/
581
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
818 €/m²
Trosoban
·
121 m²
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.900 €
768 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/4 sprat
Odžaci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
1.102 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
Prizemlje
Odžaci
4min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
979 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1. sprat
Odžaci
Pogledaj oglas →
758
/
581
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.000 €
758 €/m²
6 soba
·
165 m²
·
Suteren
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
72.000 €
493 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
·
Suteren
Odžaci
›
Deronje
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.000 €
521 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Odžaci
›
Miloša Obilića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500.000 €
154 €/m²
10 soba
·
3249 m²
Odžaci
›
Gračački put
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 2 od 2