Nekretnine u Bački Brestovac
7
Aktivnih oglasa
€359
Prosečna cena/m²
€228
Medijana cena/m²
Oglasi
758/581€/m²
nekretnine
125.000 €
758 €/m²
6 soba·165 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Bački Brestovac?
Prosečna cena kvadrata u Bački Brestovac, Odžaci iznosi €359/m². Medijana cena je €228/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Bački Brestovac?
Trenutno ima 7 aktivnih oglasa za nekretnine u Bački Brestovac, Odžaci. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Bački Brestovac?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Bački Brestovac počinje od €10.000.
Sa kojih portala su oglasi za Bački Brestovac?
SviStanovi prikazuje oglase za Bački Brestovac sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.