Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
119
/
581
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
119 €/m²
Trosoban
·
235 m²
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
133
/
581
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.000 €
133 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj oglas →
228
/
581
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
228 €/m²
136 m²
·
Prizemlje
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj oglas →
405
/
581
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
405 €/m²
8 soba
·
242 m²
Odžaci
›
Bački Brestovac
halooglasi
15.000 €
49 €/m²
Trosoban
·
306 m²
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj oglas →
818
/
581
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
818 €/m²
Trosoban
·
121 m²
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj oglas →
758
/
581
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.000 €
758 €/m²
6 soba
·
165 m²
·
Suteren
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj na:
nekretnine