Pronađeno
6.080
4zida
2.600 €
20 €/m²
130 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
12
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
900 €
12 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Mediana
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
3 €/m²
160 m²
Niš
›
Pantelej
4min
3min
2min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
5 €/m²
600 m²
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
6 €/m²
500 m²
·
Suteren
Niš
›
Ured
4min
2min
10min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.000 €
7 €/m²
750 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
54 m²
4zida
700 €
7 €/m²
96 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
60 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
1min
2min
3min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310 €
10 €/m²
30 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Medijana
4zida
280 €
7 €/m²
40 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Bulevar Zona 3
1min
4min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.320 €
6 €/m²
220 m²
·
Suteren
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
1k
/
857
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
240.000 €
1.004 €/m²
Četvorosoban
·
239 m²
Niš
›
Vrežina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
55 m²
·
6/8 sprat
Niš
›
Medijana
3min
7min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.440 €
6 €/m²
240 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Mediana
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
7 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Ćele kula
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Čalije
5min
4min
2min
40min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Čalije
5min
3min
2min
36min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
10 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 70 od 304