Nekretnine u Rasadnik
15
Aktivnih oglasa
€819
Prosečna cena/m²
€1.842
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
21%
79%
Dobra cena (21%)Prosečna (79%)Skupo (0%)
Oglasi
1.7k/2k€/m²
nekretnine
137.000 €
1.734 €/m²
Četvorosoban·79 m²·1/7 sprat
Pogledaj na:
10/8€/m²
4zida
350 €
10 €/m²
Jednoiposoban·35 m²·2/3 sprat
4min8min5min24min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Rasadnik?
Prosečna cena kvadrata u Rasadnik, Niš iznosi €819/m². Medijana cena je €1.842/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Rasadnik?
Trenutno ima 15 aktivnih oglasa za nekretnine u Rasadnik, Niš. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Rasadnik?
Od svih oglasa u Rasadnik: 21% ima dobru cenu (ispod medijane), 79% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Rasadnik?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Rasadnik počinje od €40.000.
Sa kojih portala su oglasi za Rasadnik?
SviStanovi prikazuje oglase za Rasadnik sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.