Pronađeno
702
4zida
290.000 €
483 €/m²
10 soba
·
600 m²
Kruševac
›
Tekija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.208 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
Kruševac
›
Rasadnik
4zida
270.000 €
844 €/m²
8 soba
·
320 m²
Kruševac
›
Park Slobodište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
767 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Kruševac
›
Koševi
Pogledaj oglas →
2.6k
/
995
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
2.647 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
Kruševac
›
Mudrakovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
188 €/m²
6 soba
·
400 m²
Kruševac
›
Srnje
Pogledaj oglas →
1.3k
/
767
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.262 €/m²
Dvosoban
·
103 m²
Kruševac
›
Bivolje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
556 €/m²
6 soba
·
270 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
500 €/m²
6 soba
·
280 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
786 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
375 €/m²
280 m²
Kruševac
4min
3min
4min
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
542 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Kruševac
›
Tekija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
3.600 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
Kruševac
›
Stara Čaršija
Pogledaj oglas →
308
/
767
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
308 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Kruševac
›
Bivolje
6min
13min
11min
39min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
440 m²
Kruševac
›
Čitluk
8min
19min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
717 €/m²
6 soba
·
300 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
478 €/m²
10 soba
·
460 m²
·
Prizemlje
Kruševac
›
Malo Golovode
7min
7min
31min
Pogledaj oglas →
500
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Kruševac
›
Lazarica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.500 €
623 €/m²
6 soba
·
240 m²
Kruševac
Pogledaj oglas →
644
/
642
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
644 €/m²
Trosoban
·
132 m²
Kruševac
›
Lazarica
5min
1min
4min
19min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 36