Nekretnine u Malo Golovode
4
Aktivnih oglasa
€670
Prosečna cena/m²
€497
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (100%)Prosečna (0%)Skupo (0%)
Oglasi
4zida
35.000 €
515 €/m²
Trosoban·68 m²·1/1 sprat
5min3min27min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Malo Golovode?
Prosečna cena kvadrata u Malo Golovode, Kruševac iznosi €670/m². Medijana cena je €497/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Malo Golovode?
Trenutno ima 4 aktivnih oglasa za nekretnine u Malo Golovode, Kruševac. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Malo Golovode?
Od svih oglasa u Malo Golovode: 100% ima dobru cenu (ispod medijane), 0% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Malo Golovode?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Malo Golovode počinje od €35.000.
Sa kojih portala su oglasi za Malo Golovode?
SviStanovi prikazuje oglase za Malo Golovode sa sledećih portala: 4zida, nekretninekrusevac.rs. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.